Практика

Варто відразу сказати, що дана інструкція призначена для тих, хто вважає за краще занурюватися в тонкощі обслуговування свого автомобіля і стежити за його технічним станом. Так, звісно можна покластися на досвідченого механіка у питанні, коли ж міняти гальмівні колодки, але краще контролювати самостійно.


22 серпень 2023

Незважаючи на те що процес прокатки нових гальмівних дисків і колодок ніби описаний у всіх офіційних інструкціях до автомобіля, окрім того -  о тим пишуть виробники гальмівних дисків і колодок, наш досвід показує, що деякі водії часто сприймають це досить несуттєвим і ігнорують прості засади. І дарма.


20 грудень 2022

Якщо ваша мета - не тільки купити правильні гальмівні диски і колодки, а й отримати від них максимальну віддачу, засвойте одне просте правило: всі найважливіші справи починаються вже після покупки!Вібрація в кермо при гальмуванні, скрип і писк гальм, нерівномірний знос дисків - всього цього можна уникнути, здійснивши просту, але досить важливу процедуру прикатки ваших нових колодок та дисків.


19 листопад 2022
Запит по VIN