Почніть з вибору автомобіля:

Моторні оливи, запчастини для ТО

Оберіть марку

Якщо настав час планового ТО і заміни усіх основних експлуатаційних матеріалів, то ми той постачальник, який охоче допоможе у вирішенні питання. У нас ви можете підібрати і купити якісну олію для двигуна, фільтри відомих виробників, у тому числі - масляний, повітряний, паливний і салону. Ціна буде дуже прибавливою, порівняно з ринком запчастин. Фахівці нашої профільної організації підібрали тільки перевірених якостей запчастини для ТО вашого автомобіля. Моторне мастило слід підбирати виходячи з необхідних характеристик - зокрема, в'язкості і робочих температур. Ці параметри визначені в стандарті SAE і виражені у вигляді 0w-30, 0w-40, 10w-40, 5w-50 і так далі.
Параметр в'язкості - це, взагалі кажучи, товщина захисної плівки, яка формується на робочих поверхнях мотора. Він включає два числа - наприклад, 5w-40. Друге число - це усереднений параметр, який показує в'язкість у вже прогрітому моторі. Цей показник повинен відповідати оригінальній рідині - тобто, тим, які вказає в офіційних даних автовиробник. На практиці, чим вище показник в'язкості, тим інтенсивніші навантаження здатна компенсувати олива. Проте, чим вище параметр в'язкості - тим нижче плинність мастила. Продукт, що має високу в'язкість навряд чи буде в змозі забезпечити повноцінне функціонування високошвидкісних (спортивних) автомоделей. Якщо завдання - купити відповідне моторне мастило для двигуна із спортивним характеристиками, то ми радимо застосовувати оливу, індекс в'язкість якої не перевищує показника 0w25.
В цілому, функція якісної оливи для двигуна відома: поліпшити змащування і через те понизити знос поверхонь, що труться. Окрім власне мастильних властивостей, описаних вище, важлива здатність рідини не втрачати цих властивостей з часом. Враховуючи, що середній міжсервісний інтервал складає 10-15 тисяч кілометрів, то украй важливо, щоб вибрана олива була в змозі зберегти первинні характеристки на увесь пробіг. У магазині Tormozi.ua ви можете підібрати і придбати оригінальної якості моторне мастило усіх типів і індексів в'язкості, за прийнятною ціною і з сертифікатами відповідності. До кожного планового ТО вашого автомобіля ми запропонуємо гідної якості фільтри.
У нас ви купите масляні, паливні, а також повітряні компоненти до вашої модифікації транспортного засобу. Для цієї категорії продуктів украй важливими є властивості фільтруючого елементу. Це ті показники, які і забезпечують очищення мастила і повітря від часток бруду і пилу. Не усі присутні на ринку виробники можуть запропонувати солідне рішення. Якщо ви вирішили зробити самостійний підбір, то перш ніж купити масляний або повітряний фільтр, ознайомтеся з його характеристиками і прочитайте відгуки інших споживачів. Також, можете поставити відповідні питання продавцеві. Це важливо, тому що, наприклад, недорогий масляний чи паливний фільтр можуть похвалитися добрими чистячими властивостями, але - швидкою втратою їх в процесі експлуатації. Простіше кажучи, через якісь 5-7 тисяч кілометрів пробігу фільтруючий елемент може забитися і вже не виконувати своїх прямих функцій.
Запит по VIN