Почніть з вибору автомобіля:

Гальмівна рідина та мастила

Гальмівна рідина DOT 3 0,35

Wilwood

480 грн

Гальмівна рідина DOT 4 0,5

EBC

Немає в наявності

Гальмівна рідина DOT 4 0,5

Ferodo

189 грн

Гальмівна рідина DOT 4 0,5

Motul

689 грн

Гальмівна рідина DOT 4 1

Ferodo

317 грн

Гальмівна рідина DOT 4 1

Motul

436 грн

Гальмівна рідина DOT 5.1 0,5

Motul

317 грн

Гальмівна рідина DOT 5.1 0,5

Ferodo

301 грн

Гальмівна рідина DOT 5.1 1

Ferodo

542 грн

Гальмівна рідина DOT 5.1 1

Brembo

410 грн

Мастило для супортів

Loctite

60 грн

Мастило для супортів

Permatex

185 грн

Мастило для супортів

Power Stop

60 грн

Мастило для супортів

Frenkit

50 грн

Мастило для супортів

Textar

50 грн

Якщо ви, з якихось причин, не знайшли потрібний товар - телефонуйте 044 237 16 15 . Ми знайдемо те, що вам потрібно!

Оперативна доставка день у день

Товар підійде або повернемо гроші

Офіційні дилери

Консультації з експертом

Вирішуємо нетипові і складні завдання підбору

У цьому розділі сайту ви зможете порівняти, вибрати і купити гальмівну рідину для заміни у вашому авто. Великий вибір пропозицій усіх класів і стандартів, за помірними цінами дадуть можливість вирішити питання навіть непідготовленому автолюбителю.

Ми не тільки магазин - ми експерти в гальмівній системі, тому з легкістю допоможемо підібрати як гальмівну рідину, так і мастило (для направляючих супорта і протискрипні).

Гальмівна система завжди працювала в складних експлуатаційних умовах: високі температури і пил - все це впливає на нормальну роботу направляючих та поршнів супорта. При уявній простоті - мастило для вузлів гальмівної системи один з найважливіших чинників. Часто, автолюбителі або не дуже професійні сервісанти керуються принципом "використовуй все що є під рукою". Але ж важливо пам'ятати, що мастило для втулок - один з елементів супорта, який інтенсивно рухається - повинно бути стійким до нагрівання, не бути текучою при підвищенні температури і не роз'їдати гумові пильовики і ущільнювачі супорта. Повірте, практично жодна універсальна паста не відповідає всім цим умовам одночасно. Але - ви можете бути спокійні: якість пропонованого нами мастила не викликала нарікань в жодній професійній лабораторії.

Яку гальмівну рідину вибрати? Як розрізняються класи рідин?

Отже, нас чекає заміна і необхідно вибрати і купити гальмівну рідину, але ринок пропонує DOT3, DOT4, DOT5 або DOT5.1?

Вперше класифікували цю продукцію американці. Організація, що іменується DOT (DepartmentofTransportation) створила класи, і описали основні характеристики кожного з них. І, взагалі, не дарма. По порядку.

DOT3

DOT 3 - морально застарілий стандарт. Стійкий до температури до 250 ° С, але великим мінусом є слабка стійкість до вологи. Гальмівна рідина DOT3 швидко втрачає властивості, наповнюючись водою. Крім того, цей клас агресивний до гумових елементів.

На сьогодні рідко зустрічається даний продукт.

DOT4

DOT 4 - послідовник DOT3. Та ж гліколева основа, проте до складу DОТ 4 додані присадки, що підвищують стійкість до вологи. На сьогодні це штатний клас рідини для більшості серійних автомобілів.

DOT 5

DOT5 - на відміну від DOT3 / 4 - це силіконова основа. Вважається високоефективною формулою, оскільки не вбирає вологу. Гальмівна рідина DOT5 має більш високу температуру кипіння, ніж класи нижче.

DOT 5.1

DOT5.1 - своєрідний тюнинг рідини для повсякденної їзди (гліколева основа). Основний плюс стандарту 5.1 в тому, що значно знижена в'язкість субстанції. У підсумку, такий склад значно підвищує гостроту педалі.

Загальна порада з вибору. Для серійного авто класичним стандартом буде DОТ 4. Тому якщо ви ніколи не міняли гальмівну рідину і не знаєте, що заливали раніше - сміливо лийте DOT4. Або - 5.1, що дасть додаткові бонуси.

Запит по VIN