Почніть з вибору автомобіля:

Гальмівні шланги

Оберіть марку

Широкий асортимент гальмівних шлангів усіх типів в нашому магазині: гумові якості оригінальних компонентів, а також армовані гальмівні шланги. Зможемо підібрати будь-які гальмівні магістралі, і запропонувати за конкурентною ціною.

Гумові (чи еластичні) оригінальні гальмівні шланги

Оригінальний гальмівний шланг - це практично завжди еластичний компонент. Враховуючи той факт, що замінники оригіналу повинні відповідати його параметрам, то і будь-які аналоги будуть також гумовими. Еластичні шланги не мають якихось ознак зносу і є деталлю, що не обслуговується. Проте, очевидно, що гумова оболонка, під впливом погодних умов, отримує мікротріщини. Як підсумок - в шлангу утворюються пори, через які рідина насичується повітрям. Тому, якщо ваше авто перебуває в експлуатації більше 10 років, і ви помічаєте, що гальмівна рідина робиться непридатною через 8-12 місяців, то гальмівні шланги краще замінити. Ціна нових комплектуючих невисока, тому бюджет заміни не ударить по кишені. Для правильного підбору варто знати, яка саме трубка пошкоджена або вимагає заміни, оскільки нерідко авто може комплектуватися шістьма, а навіть і вісьмома шлангами (окрім передніх і задніх магістралей, що підводять рідину до супортів) бувають і середнього положення компоненти.

Гальмівні шланги армовані

Армовані гальмівні шланги мають сталеве зовнішнє обплетення, що зводить на «ні» пульсацію трубок. Для виготовлення самого шланга використовується політетрафторетилен, більш відомий в народі як «тефлон». Тефлон володіє високою тепло- і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від -70 до +270 ° C, прекрасний ізоляційний матеріал. Матеріал має дуже низький поверхневий натяг і адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, ні більшістю органічних розчинників.

Навіщо потрібні армовані магістралі? Якщо у вас активна манера їзди з динамічним гальмуванням, то шланги в сталевому обплетенні те, що вам потрібно. Тиск в гальмівній системі з армованих шлангів залишається постійним при будь-якому гальмівному зусиллі і температурі носія тиску. Гальмування більш чутливе і більш контрольоване. Іншими словами, ви зможете дозувати уповільнення, контролюючи його в кожній точці натискання педалі (такого ефекту неможливо домогтися на штатних гумових магістралях).
Центр гальмівних компонентів «Tormozi.UA». пропонує армовані шланги перевірених і надійних постачальників - HEL (Великобританія) і Goodridge (США).

Часте питання - чи варто встановлювати армовані гальмівні шланги, якщо стиль їзди на авто змішаний, не спортивний? Або це будуть даремно витрачені гроші?
Перше, що потрібно знати про штатні гумові шланги - це два недоліки:
  • гумові стінки трубок розширюються під впливом тиску рідини, тим самим затримуючи імпульс і "розмазуючи" зусилля, яке прикладають до педалі
  • гума має мікротріщини (і з віком їх все більше), які пропускають повітря в систему, знижуючи температурну стійкість рідини.
На жаль, ці "мінуси" властиві всім без винятку рідним шлангам, і виправити це неможливо. Було б неможливо, якщо не з'явилося рішення у вигляді сталевого обплетення гнучких гальмівних магістралей. Жорсткі стінки армованих шлангів не дозволяють спотворюватися трубопроводу під дією тиску рідини. Як наслідок, водій гостро відчуває педаль гальма, підвищується інформативність (модуляція) гальмування. Друге - сталеві гальмівні шланги значно менше пропускають вологи в систему, підвищуючи ресурс і якість рідини.
Як видно, заміна гумових шлангів на армовані дозволяє підвищити гостроту гальмування, що корисно в режимі будь-якої їзди. Особливо цей аргумент важливий для власників японських і американських авто, де штатні гальма мають вкрай низьку інформативність.
Запит по VIN