Почніть з вибору автомобіля:

Гальмівні системи та компоненти

Оберіть марку

Каталог Гальмівні кити містить набір товарів для радикального підвищення ефективності гальмівної системи, тюнінгу штатних гальм. У нашому онлайн-каталозі легко підібрати гальмівний кі т для будь-якого автомобіля. Для вашої зручності ми класифікували всі товари за ознаками: кількість поршнів супорта, матеріал диска і розмір гальмівного диска - всі ці параметри відображені в фільтрах вибору. Так ви зможете підібрати і замовити той гальмівний комплект, який максимально відповідає вашим очікуванням. А ми завжди готові надати професійну консультацію.

Кожен кіт (стандартна комплектація) включає:

- пару супортів;

- два гальмівних диска (як правило, двоскладових);

- комплект гальмівних колодок;

- пару армованих гальмівних шлангів;

- кріплення супортів під штатні отвори.

Вибрати й купити гальмівний кіт - непросте завдання. Ціна гальмівного кіта завжди залежить від комплектації системи: типу супортів, кількості поршнів і розміру гальмівного диска. Але чи варто купувати «чим більше - тим краще»?

При виборі гальмівної системи важливо розуміти, яке завдання стоїть перед нею. Інакше, якщо просто погнатися за багато поршневим супортом і величезним двоскладовим диском - можна отримати не тільки приріст ефективності, але і зміну ходу педалі, різну інформативність і т.д. Загалом, гальмування може стати некомфортним.

Для початку, слід визначитися якого розміру колісні диски ви плануєте експлуатувати (і взимку і влітку). Це відразу обмежить вибір розміру гальмівного диска. Друге - кількість поршнів в супорті. Це взагалі малозначуща ознака, напряму не впливає на ефективність, тому залиште це наостанок. Розміри (діаметри) поршнів в супорті грають більш значущу роль: чим більше - тим вище ефективність, але довше хід педалі, і навпаки. Тому тут краще шукати компроміс.

Запит по VIN