Почніть з вибору автомобіля:

Одна з найстаріших марок світового ринку Brembo (Брембо) офіційно представлена в асортименті нашого магазину. Не буде помилкою сказати, що ми спеціалізуємося по товарах цієї марки: вся гама гальмівних дисків, колодок, барабанів і всіх класів рідини для гальмівної системи.

Італійська компанія давно вже стала інтернаціональним надбанням. Ті компоненти, які представлені на прилавках більшості магазинів лише мала частина потужностей виробника. Величезний пласт товарів йде в промисловість, автоспорт і на конвеєр провідних автомарок. Ключовою рисою італійців є постійна інвестиція в розробку. Адже ні для кого не секрет, що саме Брембо стала першим і офіційним постачальником гальмівних систем (супортів) для Formula 1. Більш того, практично на кожній виставці Automechanika виробник представляє новинки, які пізніше можна споглядати в продуктах конкурентів. Дана технологічність стосується не тільки автоспорту, а й цивільних автомобілів. Гальмівні супорти для моделей Porsche, Audi, BMW, Volvo переймають інновації, які ще недавно були протестовані на спортивних треках.

У нашій пропозиції ви підберете гальмівні диски Brembo, колодки дискового і барабанного гальма, рідину для цивільних і спортивних авто. Ми стежимо на оновленням каталогу виробника, і намагаємося миттєво додавати новинки в наш асортимент.

Ну і, зрозуміло, ми гарантуємо оригінальне походження всієї продукції Brembo і її гарантійне обслуговування.

Запит по VIN