Почніть з вибору автомобіля:

Гальмівні колодки

Оберіть марку

Вибираючи гальмівні колодки до дискової або до барабанної системи, варто пам'ятати про деякі важливі принципи вибору. По-перше, ціна колодок не завжди є мірилом їх якості. Вона може насторожити, якщо вартість занадто низька або навпаки, надмірно висока. Але в цілому, купити накладки, спираючись суто на цінник не зовсім коректно. Тим більше, оригінальні колодки завжди будуть найбільш дорогим продуктом, при цьому не завжди найякіснішим - і передні, і задні.

Друга властивість - це ваші вимоги, як водія, до колодок. Вкрай важливо розуміти, що ви очікуєте від нововстановлених гальмівних компонентів. Чи будуть пилити, як будуть ставитись до гальмівних дисків, який очікуваний ресурс і чи не будуть схильні до сторонніх скрипів і писків. Про все це повинен знати водій. Тому підбирати і замовляти колодки ми рекомендуємо з урахуванням стилю їзди на даному авто.

Третє - необхідно мати хоч приблизне уявлення про технології, за якими вироблені ці товари. Ні, не варто заради цього лопатити тонни літератури або вивчати безліч текстів в Інтернеті - про все це запитайте у продавця. Тому третя важлива ознака - місце передбачуваної покупки гальмівних колодок. Наприклад, оригінальні (або ліцензійні) органічні накладки, в силу технологічних особливостей, неодмінно будуть пилити, і кваліфікований фахівець допоможе вибрати варіанти, які найменш схильні до цього. Керамічні ж гальмівні колодки практично не порошать і не створюють проблем зі скрипом, але ціна таких компонентів буде вищою за середню. Спортивні версії взагалі стоять відокремлено, оскільки тут є безліч нюансів: чи присутня у даних колодок омологація, якою буде поведінка складу в пробках, чи обіцяють прискорений знос диска і так далі.

Якщо ж ви вирішили копнути глибше і спробувати вивчити матчастину, то рекомендуємо звернути увагу на склад (ці ознаки ви побачите неозброєним оком). Для повсякденного використання рекомендується встановлювати колодки з вмістом міді або латуні, в той час як «сталеві» колодки завжди будуть більш агресивні до дисків і інтенсивніше їх нагрівати. Визначити це ви зможете досить легко за кольором металевої стружки на поверхні накладки. Також, вкрай важливо, щоб всі компоненти накладки мали якомога більш дрібну фракцію (чим дрібніше розмір інгредієнтів, тим більше ресурс колодок і менше ризику швидко зносити диск). Це загальне правило, для компонентів передньої і задньої осі.

Ціна гальмівних колодок.

Ціна досі грає вирішальну роль в ухваленні рішення про купівлю. Вартість компонентів гальмівного вузла середнього класу коливається від 400 до 1200 грн за комплект. Якщо ж ви налаштовані на підвищення потужності гальм, то вам краще розглядати клас т.з. high performance. Ціна високоефективних гальмівних колодок - від 1500 грн і вище, залежно від моделі. Проте, не варто керуватися вартістю, як головним чинником. Не секрет, що бренди першої лінії нерідко включають в ціну плату за маркетинг, і в той же час молоді марки можуть похвалитися солідними характеристиками, і при цьому бути, помітно дешевше за знані аналоги. У нашому каталозі усі представлені товари цієї категорії розбиті на групи - бюджетні, середні і преміальні. В даному випадку цінник прив'язаний до якості запчастини.

Передні і задні гальмівні колодки.

Відомо, що розподіл гальмівних зусиль в автомобілі організований з акцентом на передню вісь. Це стосується практично усіх типів авто. З цієї причини передні гальмівні колодки завжди в розмірах більше тих, які встановлюються на зад. Більше того, іноді і фрикційні склади можуть розрізнятися. Нерідко клієнти хочуть купити передні і задні колодки одного і того ж бренду - чи є в цьому сенс? По правді кажучи, не існує правила, згідно з яким установка компонентів одного і того ж заводу давало б водієві додаткові переваги. Наша рекомендація тут - підбирати бренд і серію виходячи з власних вимог. Деякі клієнти купують накладки на перед ефективніші, залишаючи задні звичайних характеристик.

У нашому каталозі гальмівних колодок ви знайдете найкращі, відібрані і протестовані бренди - від бюджетних до преміум полиці і тюнінгу. Ми знаємо все про властивості накладок і з задоволенням допоможемо підібрати краще для вашого авто.

Наш каталог пропонує

  • Бюджетні колодки. Недорогі компоненти по демократичній ціні, при цьому перевіреної якості. Рекомендовано для спокійної їзди
  • Колодки якості оригіналу. Повноцінні замінники, що пропонують властивості оригінальних. Рекомендуються для спокійної та середньозваженної (змішаної) їзди.
  • Оригінальні гальмівні колодки. Продукт, виготовлений під маркою заводу-виробника авто. Єдині накладки, які акцептують офіційні торгові марки
  • Преміум замінники. Це полиця компонентів з покращеними характеристиками. Це накладки, які не порошать, не скриплять, мають підвищений коефіцієнт тертя або стійкі до температури.
  • Тюнінг (спортивні колодки). Вища ліга. Накладки, призначені для спорту - аматорського або професійного.

Запит по VIN