Центр гальмівних компонентів Tormozi.ua, перший всеукраїнський інтернет-магазин, чий профіль - підбір та постачання витратних матеріалів та запчастин гальмівних систем моделей всіх марок. Ми більше 10 років концентруємося на виборі гальмівних колодок, дисків, гальмівних супортів і барабанів, ремкомплектів і монтажних наборів накладок, поршнів і напрямних супортів, гальмівної рідини і мастил для супортів. А тепер нашим клієнтам доступна нова категорія товарів - інструменти для ремонту і обслуговування гальмівної системи автомобіля.

Купити гальмівні компоненти сьогодні можна досить легко, і передні і задні - ціни, наявність, бренди у великій кількості представлені в Інтернеті. Однак, чи достатньо цього, щоб зробити правильний вибір?

Ми не просто інтернет-магазин дисків, колодок, ремкомплектів і супортів. Ми експерти в своїй сфері і знаємо про гальма все. Наші ключові відмінності коротко виглядають так:

Крім того, всі свої знання про технології гальмівних колодок, особливості виплавки дисків, проблеми та шляхи їх вирішення, поради та огляди, всім цим ми охоче ділимося в нашому блозі.

Tormozi.ua перша компанія, яка представила ринку керамічні гальмівні колодки. І мабуть, єдина, яка мужньо бореться з продажем їх підробок.

На сьогодні ми є офіційним дистриб'ютором торгових марок зі світовим ім'ям Power Stop, EBC Brakes, Power Friction, Calrson, Rotinger, D-Friction, торговим партнером польського магазину гальмівних систем Brakestock.pl

Ну і звичайно, ми піклуємося про відносини з клієнтами: працюємо зі складними питаннями, вирішуємо непрості ситуації, йдемо на зустріч і дивимося в майбутнє. Результат - високі оцінки на наших сторінках в соцмережах.

Запит по VIN