Почніть з вибору автомобіля:

Супорта і запчастини

Оберіть марку

Гальмівний супорт в нашому магазині представлений для всіх типів систем, всіх моделей і модифікацій - від бюджетних до преміум і ексклюзивних версій. Ціна на поршень і напрямні супорта представлена в залежності від якості виготовлення і комплектації. Підібрати і купити можна в онлайн каталозі.

При уявній простоті гальмівні супорти нерідко вимагають заміни (хоча і складаються, по суті, з двох суцільнометалевих частин і системи руху поршня). Через цю простоту автолюбителі і механіки часто не звертають увагу на виникнення проблем: корозію поршня і напрямних супорта, знос рухомих частин.

Тому наш магазин пропонує весь перелік супортів і компонентів до них.

Поршень гальмівного супорта

Іноді проблему з роботою штатних гальм вдається вирішити за допомогою заміни окремих комплектуючих. Купівля поршня гальмівного супорта має місце за ситуації, коли оригінальний циліндр вже не підлягає відновленню. Ціна такого рішення невисока і доступна кожному водієві. Підбирати потрібних параметрів поршень краще в спеціалізованому магазині, і неодмінно по номеру ВИН авто. Такий експертний підхід дозволить нівелювати помилки при виборі. На полицях нашого центру ви знайдете як оригінальні поршні супорта, так і фенолові - передні і задні. Компоненти, виготовлені з фенолової смоли більше за стойку до корозії, а отже зможуть нахвалятися довшим ресурсом. Стандартний металевий поршень прийнято відносити до компонентів якості оригіналу (ОЕ). Якщо ви вирішите здійснити пошук даних комплектуючих самостійно, то важливо взяти до відома, що головними параметрами є діаметр поршня і його висота. У нас ви купите усіх типоразмеров поршні для будь-якого виду

Взагалі, поршень гальмівного супорта слід підбирати за номером VIN, щоб уникнути помилок. Поршні (передні і задні) визначаються не тільки розміром, але і типом гальмівної системи, до якої вони можуть бути застосовані. Наприклад, циліндри гальмівних механізмів систем ATE, TRW або Brembo можуть мати однаковий діаметр, тим не менш не бути взаємозамінними. Тому наші фахівці допомагають виконати підбір поршня супорта по каталогам - передніх і задніх.

Направляючі супорта

Ще одна важлива деталь гальмівного механізму автомобіля. Направляючи (ще називають пальці) супорта це пара металевих стержнів, по яких ковзай механізм, стискаючи колодки. Ці елементи здійснюють в день сотні і тисячі рухів, переносячи масу алюмінієвої (а іноді чавунної) деталі. Тож, з з огляду на це, направляючи завжди мають бути в мастилі. Ігнорування цього простого принципу призводить до того, що ці компоненти треба міняти. Купівля нових направляючих втулок гальмівного супорта не те, щоб стомлива справа - швидше, вимагає знання і уміння оперувати потрібними розмірами. Наші фахівці - експерти в підборі комплектуючих, і охоче допоможуть в рішенні вашій потребі. У нас ви можете купити направляючи гальмівного супорта - передніх і задніх - фірм Carlson, Frenkit, Ert і Autofren Seinsa. Ціна і якість будуть завжди на належному

Штуцер прокачування гальм.

Для 100% ефективності в магістралях гальмівної системи не повинно бути повітря. Проте, при заміні колодок або гальмівної рідини газ, так чи інакше, потрапляє в систему. Для видалення повітря передбачений штуцер прокачування. Це досить важлива дрібниця, без якої прокачати систему ви не зможете. Більше того, іноді механіки надмірно сильно прикручують щтуцер, внаслідок чого зривають різьбу. У такій ситуації, очевидно, потрібна його заміна. Підібрати і купити відповідний штуцер прокачування гальм не завжди просте завдання. Особливо, якщо йдеться про моделі американського або арабського ринку. Ми знаємо про гальма все, тому без проблем зможемо порекомендувати якісний компонент. Підбирати гвинт віведення повітря краще по номеру VIN, і це позбавить водія проблем при монтажі. У нас представлені штуцера прокачування фірм Carlson і Quick Brake.


Якого виробника поршень і напрямні гальмівного супорта вибрати? Наш асортимент пропонує кілька виробників, кожен з яких відрізняється ціною або опціями упаковки. Всі три бренди виготовляють поршні і втулки якості оригіналу, отже, ви купите повноцінний замінник. Інше питання, що асортимент цих фабрик різниться не може покрити 100% ринку.

Крім того, чисто теоретично, існує можливість виготовити під замовлення (є такі пропозиції на ринку). Однак, не варто забувати, що допуски в шахті поршня супорта настільки мінімальні, що найменше "непопадання" загрожує течею гальмівної рідини і серйозним зниженням ефективності.

Запит по VIN