Правила надання гарантійного обслуговування товарів, придбаних в Центрі Гальмівних Компонентів

ГАРАНТІЇ ЦЕНТРУ ГАЛЬМОВИХ КОМПОНЕНТІВ

Всі взаємини Центру з Клієнтами регулюються цими Правилами, чинним законодавством України, зокрема: Цивільним Кодексом і Законом «Про захист прав споживачів».
Компанія - інтернет-магазин Центр гальмівних компонентів "Tormozi.UA"
СТО - юридична особа або суб'єкт підприємницької діяльності, який здійснює свою діяльність в рамках норм чинного законодавства України з технічного обслуговування і ремонту автомототранспортних засобів.
Центр Гальмівних Компонентів "Tormozi.UA" поставляє компоненти гальмівної системи, призначені для застосування в цивільних умовах експлуатації. Застосування товарів, придбаних в офісі Компанії або через даний сайт, в умовах спортивних навантажень, аматорських чи професійних змаганнях здійснюється покупцем на свій страх і ризик, оскільки навантаження в спортивному режимі можуть перевищувати допустимі виробником гальмівних компонентів.


Придбання товару «під замовлення»

Товар, придбаний за схемою «під замовлення», який відповідає технічним вимогам автомобіля Клієнта та має належну якість, поверненню і обміну не підлягає.

Гарантія

Компанія поставляє тільки якісні товари, виключно оригінального заводського походження.
На усі товари Компанії поширюється гарантія від заводського браку.
Гарантія на товар не поширюється в разі:
- Природного зносу товару;
- Пошкодження товару внаслідок некоректної установки або ДТП;
- Сторонніх шумів (скрип, писк), що виникають при гальмуванні;
- Товар відноситься до категорії «витратний матеріал»: товари, що мають ознаки експлуатаційного зносу і природної зміни стану (в тому числі старіння) таких товарних категорій як: гальмівні колодки, диски і барабани, ремкомплекти гальмівного супорта. напрямних, колодок і т.п.
Підставою для розгляду рекламації служить набір документів:
- Оригінал товарного чека / видаткової накладної, що підтверджують покупку товару в Компанії;
- Замовлення-наряд із СТО на установку придбаного в Компанії товару на транспортний засіб. Замовлення-наряд також повинен містити перелік всіх супутніх послуг та найменування матеріалів, застосованих і використаних в ході установки.
- Висновок із СТО, виконаний на фірмовому бланку, підписаний уповноваженою особою із зазначенням обладнання, яке використовувалося для діагностики та результатами замірів;
- Заява від покупця.
Відсутність упаковки або ідентифікаторів товару на упаковці (штрих-код, артикул) можуть бути підставою для відмови в розгляді претензії Клієнта.
Компанія має право провести додаткову експертизу товару на предмет виявлення браку.

Повернення товару

Повернення і обмін товарів належної якості проводиться протягом 14 днів з дня продажу, якщо зазначений товар не був у використанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, касовий чек. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Клієнт може або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

Компанія не відповідає за будь-які збитки Замовника, прямі або непрямі. Розміри компенсації Замовникові з боку Компанії за жодних обставин не можуть перевищувати вартості сплаченого товару.

Поверненню та обміну не підлягає товар, який повністю відповідає запиту Клієнта (за розмірами і технічними параметрами автомобіля) та належної якості, що поставляється за схемою «під замовлення».

Частково оплачений і доставлений товар, але не затребуваний Клієнтом, зберігається на складі Компанії не більше 30-и календарних днів. Після чого товар підлягає реалізації, при цьому сума передоплата поверненню не підлягає.

У разі відправки клієнтом поворотного товару без узгодження з фахівцем Компанії, товар отриманню у перевізника не підлягає і після закінчення певного терміну може бути їм утилізовано. При цьому гроші Клієнту не повертаються.

Заключні положення

У своїй роботі ми керуємося принципами взаєморозуміння і довіри. І навіть у виняткових випадках спробуємо знайти зручний вихід для всіх сторін!

 
Запит по VIN