Почніть з вибору автомобіля:

Ремкомплекти та монтажні набори

Оберіть марку

Великий асортимент ремкомплектів гальмівного супорта і монтажних наборів колодок (пружинок, пластин, напрямних колодок). Завдяки прямим контрактам з провідними світовими виробниками ми в змозі підібрати і запропонувати пильовики поршнів (ремкомплект) практично для будь-якого авто, і по цікавій ціні. Монтажні набори накладок рекомендуються до заміни з кожною заміною колодок - дана процедура покликана знизити ризик появи скрипів і писків під час гальмування авто. Ціна і наявність на ті чи інші товари ви можете перевірити в нашому онлайн підборі.

Що таке ремкомплект гальмівного супорта?

Гальмівний супорт, хоч і має просту конструкцію, працює в дуже складних умовах: бруд, постійні перепади температури, волога - усе це з часом негативно позначається на компонентах вузла. Для захисту від агресивного середовища поршні і направляючи механізму оснащуються гумовими ущільнювачами - пильовиками. Їх завдання - не допускати попадання вологи, бруду і пилу всередину супорта. Але якщо все ж проблема сталася і ви виявили тріщину або ушкодження за гумовій деталі, то необхідно оперативно купити і встановити ремкомплект вузла. Зазвичай в такий набір включаться пильовики поршня і направляючих (ковпачки). Один ремкомплект розрахований на 1 гальмівний супорт.

Купити ремкомплект супорта не складно. Вибираючи набір гумових пильовиків - слід знати, для якого супорта він необхідний (передній або задній), і з яким саме із пильовиків проблема. Це ж впливає на ціну. Часто різні виробники по-різному комплектують свої вироби: якісь можуть містити тільки манжети поршня, інші - пильовик поршня і напрямних, а третій бренд додасть ще і поршні.

Що таке монтажныий набір колодок?

Якщо ви хоч б одного разу бачили конструкцію супорта, то уявляєте, що між гальмівною колодкою і скобою встановлені металеві пружини, амортизуючі накладку. Вони ж відповідають за нейтралізацію вібрацій колодок. Інакше, при нагріві фрікційних компонентів до 150-200 градусів Цельсія, її основа розшириться і заблокує колодку, викликавши перекіс і як наслідок, підклинювання у вузлі. Такий набір пружин і пластинів називається монтажним набором (ремкомплектом) гальмівних колодок. Вони бувають двох типів, які, відповідно, призначені для різних видів супортів: для плаваючого і для фіксованого. Перший вид монтажного набору - це 4 пружини-скоби, що утримує накладку паралельно поверхні диска. Для фіксованого ж типу ремкомплект колодок - це направляючі пальці і пружини, що притискають накладку до супорта. У нашому магазині ви можете підібрати і купити монтажний набір для будь-якого типу.

Що таке ремкомплект колодок ручника (стоянкового гальма)

Окремого представлення заслуговує т.з. монтажний комплект барабанних колодок (чи ремкомплект ручного гальма). У більшості автомоделей стоянкове гальмо реалізоване через барабанний тип. Таке рішення технічно трохи складніше, ніж звична дискова система. Тут існує складна система підтримки компонентів, притиску і відведення. Крім того, у міру зносу компонентів, зусилля барабанного гальма слід підрегулювати. Тому для заміни барабанних накладок рекомендується встановити монтажний набір. Як правило, такий ремкомплект ручника включає притискні і поворотні пружини, фіксатори, іноді планки розпорів і регулятори зусиль. Попри те, що в сучасних авто водії нечасто активуть стоянкове гальмо, ми рекомендуємо встановлювати монтажний набір елементів ручника при кожній установці нових накладок. Наші експерти допоможуть підібрати і замовити відповідні комплектуючи ручника для вашого транспортного

Важливо при підборі знати всі дані по автомобілю, а також - номер VIN. Слід знати, що деякі автомоделі, одного і того ж року випуску і двигуна, можуть мати два види супортів, а значить - вимагати різні ремкомплекти.

Наші фахівці завжди перевіряють не тільки за версією автомобіля, але звіряють розміри пильовиків і ковпачків. Таким чином, наш підбір завжди гарантує 100% точність застосування.

Запит по VIN