Почніть з вибору автомобіля:

Wagner

Для продовження оберіть категорію товару

Wagner відома в США марка запчастин для автомобілів. Одним з ключових напрямів діяльності компанії - гальмівна система: колодки, гальмівні диски і барабани, датчики зносу і монтажні набори, шланги і інші комплектуючі. Починаючи свій шлях ще у кінці 19-века, марка спеціалізувалася на компоненти електрики для автомобілів, тільки через декілька десятків років поповнила ряди виробників запчастин гальм.
Сучасна Wagner відома, як частина одного зі світових концернів Federal Mogul, і деякий час в упаковках марки в США продавалися популярні в Європі Ferodo.
У 2012 році американські інженери компанії представили свою інтерпретацію керамічних гальмівних колодок, яка позиціонувалася у бюджетному ціновому сегменті. На сьогодні в асортименті бренду декілька серій колодок і дисків, у тому числі звичні органічні і інноваційні керамічні, серед властивостей яких - низька пильність. У тому числі:
- QuickStop® - сама молодша серія, що відповідає властивостям ОЕ, але з поліпшеними "протискрипними" характеристиками;
- ThermoQuiet (відома за однойменною технологією Ferodo). Ефективність порівняна с оригіналом, але більше ощадливі до дисків і практично не пилять.
Ще одним перспективним сегментів є гальмівні шланги якості ОЕ (тобто, якісно подібні до оригінальних). Це гумові еластичні магістралі, які по стійкості до навантажень і ресурсу відповідатимуть параметрам ваших стокових компонентів.
У в каталозі ви можете підібрати і замовити гальмівні колодки і шланги Wagner до вашої моделі.

Запит по VIN