Почніть з вибору автомобіля:

Бренд Textar є практично хедлайнером великого концерну TMD Friction, який володіє ще десятьма брендами, що представляють компоненти гальмівних систем. Широкий асортимент продукції з чорно-жовтим логотипом включає гальмівні диски та барабани, колодки та накладки, троси та монтажні пластини. І для всіх цих категорій німецький бренд є і розробником, і виробником. В магазині Tormozi.ua офіційно представлені гальмівні колодки для дискових і барабанних систем Textar на ринку України - у нас ви можете підібрати і купити з доставкою у супроводі наших спеціалістів з підбору.
Щоб отримати уявлення про продукцію бренду, досить знати ключові факти біографії. Textar існує з 1913 року. З початку 30-х років виробник увійшов в сегмент деталей гальмівної системи, а з 40-х минулого століття німецький бренд вже постачає гальмівні колодки для вітчизняного автопрому. У 90-х роках гальмівні колодки та диски Textar вже були доступні на багатьох континентах, і були партнерами багатьох автобрендів, як постачальник «оригіналу».
Говорячи про сучасні реалії, важко представити ринок запчастин без цього виробника. Сьогодні оригінальні гальмівні колодки та диски Textar поставляються на конвеєри Audi, Volkswagen, Porsche, General Motors (Opel, Vauxhall, Saab), Mitsubishi, Nissan, Toyota та ін. І це лише «оригінал». Бо бренд також представлений і в сегменті aftermarket - комплектуючих замінників, у вигляді всім відомої чорно-жовтої упаковки.
Що повинен знати звичайний автомобіліст про якість і властивості гальмівних колодок Textar? Накладки німецького бренду позиціонується як повноцінний аналог «оригіналу». Це означає, що такі параметри, як ресурс, коефіцієнт тертя, стійкість до навантажень будуть ідентичні оригінальним компонентам.
Запит по VIN