Почніть з вибору автомобіля:

Провідний американський виробник високоефективних компонентів для гальмівних систем - Power Stop (Пауер Стоп) є одним з наших ключових постачальників і практично партнером. Наш магазин - офіційний дистриб’ютор марки з США в Україні та ЄС з 2009 року. Марку в свій асортимент ми додали не з комерційних міркувань, а виключно керуючись якістю продукції і підходом до виробничої програмі.

Power Stop існує з 1995 року (раніше як компанія Autospeciality). І весь цей час бренд спеціалізувався на гальмівній системі. Більш того, Пауер Стоп концентрувався на сегменті підвищеної ефективності. За ці роки світ побачило 8 серій гальмівних колодок (керамічних і органічних), три версії гальмівних дисків, супорти, датчики, монтажні набори колодок і барабанні накладки. Погодьтеся, досить вагомий список, як для спеціалізованого бренду?

Насправді, далеко не багато виробників з американського континенту і Європи можуть похвалитися настільки широкою пропозицією, як Power Stop. Адже це не тільки скупчення інженерних думок, а й чималі інвестиції в R & D. На сьогоднішній день американці є партнером декількох великих автоспортивних подій в США: це GridLife, RTR, Kings of the Hammers і ще ряду. Природно, в кожному з подій марка не тільки титульний спонсор, а постачальник компонентів на спортивні авто.

Якщо коротко представити Power Stop, то це гальмівні компоненти для любителів активної їзди і автоспорту, від стандартної міської їзди до професійних змагань. А безліч серій в асортименті здатне задовольнити будь-який запит.

Запит по VIN