Почніть з вибору автомобіля:

Power Friction

Для продовження оберіть категорію товару

Power Friction (Пауер Фрікшн) - молодий американський бренд, який представляє на європейському ринку продукцію високоефективного класу. Гальмівні диски, колодки, ремкомплекти - все орієнтоване на любителів активної їзди і підвищених навантажень. Даний сегмент товарів був обраний не випадково. Саме компоненти підвищеної ефективності дозволяють реалізувати програму високоефективних показників, в числі яких - контроль якості чавунного відливу, підвищений коефіцієнт тертя пари, розраховані в ефективності додаткові опції.

Марка була заснована в 2010 році в США, штаті Делавер. Першим і основним напрямком виробника стали гальмівні диски. Технологічно підхід інженерів Power Friction полягав в тому, що було проаналізовано безліч випадків викривлених і перегрітих дисках, і був складений рейтинг основних причин. В основу нової лінійки марки лягли технології, націлені на усунення або мінімізацію факторів, що впливають.

Продукція Power Friction успішно продається не тільки в Україні, але в країнах Центральної і Західної Європи. Основним привабливим фактором стала доступна ціна та висока якість виконання. Для порівняння, європейські бренди з цієї полиці зазвичай позиціонуються в набагато більш високому ціновому сегменті.

Запит по VIN