Почніть з вибору автомобіля:

EBC Brakes (серед постачальників більш відома як Freeman Automotive) - англійський виробник і дистриб'ютор запчастин, гальмівних колодок, дисків і барабанів, а також компонентів зчеплення для мотоциклів. Найбільш відома продукція - це гальмівні колодки серій Ultimax, Green, Red, Yellow, Blue, Orange stuff і RP1. Засновник компанії Andy Freeman — "воротар, що грає": колишній спортсмен, власник марки, нині залишається активним менеджером своєї компанії. Написавши запит по якомусь надто складному технічному питанню ви цілком можете отримати відповідь від самого Енді. Також, в інтернеті можна зустріти пости засновника на профільних форумах. Загалом, людина закохана у свою справу і живе своїм дітищем.

Перший асортимент EBC включав зчеплення для мотоциклів усіх класів, в тому числі для мотоспорту. Пізніше менеджмент додав гальмівні колодки і диски для мототехніки. Ну а далі, перехід в сегмент автомобільний був просто логічним етапом у розвитку британської марки.

І сьогодні марка EBC Brakes (ЕБЦ) більше відома, як постачальник високоефективних гальмівних колодок. Вдалий маркетинг і велика виробнича програма дозволила бренду покрити близько 90% автомоделей усього світу (повірте, це більш ніж крутий показник). Важливим є той факт, що лінійка британських колодок дуже деталізована, згідно стилю їзди: від спокійної повсякденної до гарячого професійного автоспорту, всього 8 серій. Відгуки покупців підтверджують, що кожна з формул чітко орієнтована на певні дорожні умови.

Ще один цікавий факт - британська марка гальм настільки популярна і іменита в США, що вже питання, де її материнський ринок - в ЄС чи в Північній Америці. А враховуючи, що штати завжди були лідером за сучасними технологіями автотюнінгу, визнання EBC це досить висока нагорода.

Ми працюємо з англійською маркою з 2009 року. Через наш прилавок пройшли всі серії дисків (Premium, USR, Turbo Groove, Blade, 2 pieces), також і колодок (чорні, зелені, червоні, жовті, сині і помаранчеві). І мабуть, ми єдина компанія, яка знає про всі серії EBC Brakes все і в змозі підібрати оптимальний склад для будь-якого стилю їзди.

Наша компанія працює безпосередньо з європейськими складами англійського бренду, а це значить, що для покупки доступний майже весь асортимент EBC. Допоможемо підібрати відповідну серію для ваших умов їзди.

Запит по VIN