Почніть з вибору автомобіля:

Zimmermann

Для продовження оберіть категорію товару

Німецька марка Otto Zimmermann (Цімерманн) відома автолюбителям вже понад п'ятдесят років. Важливим є те, що бренд, як знаменита сімейна майстерня, за всі ці роки не зраджувала своїй спеціалізації. Але ж навряд чи можна назвати металургійну пристрасть - легкою та низько технологічною. Тому кожен рік роботи Zimmermann - це великий плюс до професіоналізму і технологічності.

Що таке Zimmermann? Перш за все, це гальмівні диски. Диски. За час свого тернистого шляху розвитку марка розширила асортимент, включивши в нього практично всі існуючі (і взагалі-то, перевірені) технології та опції. На сьогодні це

- гладкі гальмівні диски (суцільні і вентильовані)

- диски з антикорозійним покриттям (серія Coat Z)

- перфоровані (серія Sport)

- двоскладного (серії Fusion / Formula Z)

Що ж так важливо у виробництві дисків? Як відомо, практично всі автомобільні "млинці" виготовлені з чавуну. Технологічно, виробництво сплаву не є складним процесом, проте якщо говорити про гальмівні диски, то тут є пара нюансів, що впливають на практику використання. У процесі відливання болванки в виробі формуються порожнини, які згодом можуть впливати на балансування. Тому вкрай важливим є контроль виливків. І в цьому питанні Zimmermann досягли чималих успіхів.

Підтвердженням високого рівня професіоналізму служить той факт, що Zimmermann поставляє диски на конвеєр (перший монтаж) автовиробників Audi / Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo та інші. Зрозуміло, товари в коробці з логотипом автомарки і під власним брендом Otto Zimmermann розрізняються (цього вимагають юридичні норми таких поставок), проте можна з упевненістю сказати, що німецькі замінники модно вважати повноцінним аналогом оригінальних компонентів.

Крім поставок на перший монтаж, німецький бренд є постачальником продукції до світу автоспорту. Зокрема, гальмівні диски Zimmermann встановлюються на автомобілі Porsche в гоночному класі V6.

Запит по VIN