Почніть з вибору автомобіля:

TRW

Для продовження оберіть категорію товару

TRW - колись незалежний великий концерн, який об'єднує кілька марок, тепер і сам став частиною великого холдингу під назвою ZF Aftermarket. Це лише посилило позиції відомого виробника гальмівних дисків, колодок, датчиків і монтажних комплектів гальм.

Повна пропозиція ТРВ виходить далеко за межі лише гальмівної системи. У портфелі марки деталі підвіски, рульового управління, запчастини паливної системи і компоненти систем безпеки. Як все вдається вмістити під дахом одного бренду? Все просто: наявність розгалуженої мережі заводів і виробничих цехів по всьому світу. У географії марки - Китай, Німеччина, США, Польща, Індія та інші. Загальна чисельність співробітників концерну TRW- 66 тисяч чоловік. Кожний товарний напрямок має свій відділ R & D (інновацій і розробок). Все це в сумі дає хорошу основу для постійного розвитку та підтримки свого лідерства.

Що стосується продукції, то німецька марка відома світовому споживачеві вже багато років. Багато десятків років. Ще 10-12 років тому популярністю користувалася марка Lucas (повна назва TRW Lucas), яка пізніше була скасована і перетворилася в TRW. З тих пір як марка, так і технологія виготовлення компонентів удосконалювалася. На сьогодні німці кожні 1,5-2 роки представляють якусь інновацію, покликану вирішити ту чи іншу потребу автолюбителя. На сьогодні, наприклад, готується вийти в серію технологія DTEC - аналог керамічних колодок, основна перевага яких - низький рівень запиленості. Поки ж ринок споживає версію TRW Cotec: накладки, покриті спеціальним шаром, який пришвидшує накочення нових компонентів до гальмівних дисків.

Гальмівні компоненти TRW- це три серії колодок, і серія гальмівних дисків, що забезпечують близько 98% автомоделей з усіх ринків світу.

Запит по VIN