Почніть з вибору автомобіля:

Rotinger

Для продовження оберіть категорію товару

Rotinger в нашому асортименті не випадково. Це новий польський продукт, марка гальмівних дисків, який впевнено увійшов в сегмент замінників оригіналу, але пропонує додаткові опції. У лінійці Ротінгер кілька версій дисків, і кожна намагається внести свій плюс в гальмування вашого автомобіля.

Постачальник продукції - досить стара і знаменита фірма, довгий час постачала широкий спектр запчастин на ринок ЄС, десять років тому вирішила сфокусуватися на досить незаповненою ніші - диски якості ОЕ, але з додатковим поліпшенням. В цьому класі набагато менше конкурентів, ніж серед постачальників звичайних гладких рішень. І взагалі, вихід виявився досить успішним.

Сама марка зробила ставку на два ключові чинники. По-перше, сувора відповідність ОЕ якості сплаву. Це означає, що диски Rotinger не є спортивними або посиленими, проте якість виливки знаходиться в суворій відповідності з параметрами оригінала. І з точки зору практики, це важливо. Друге - асортимент опцій. По суті, кожна серія вирішує свою власну задачу. Це витратно для виробника, але дуже клієнтоорієнтовано (ви можете порівняти з іншими виробниками - конкурентами, що пропонують виключно перфорацію). Все це підтверджує правило: будь-який новий гравець, виходячи на ринок, намагається набагато сильніше, ніж старожили. І в результаті - перемагають.

Важливою перевагою Rotinger можна вважати їх технологічність. На відміну від багатьох "побратимів" - польські інженери постійно шукають нові опції і рішення. З цієї причини продукція з Польщі постійно відрізняється від інших гравців.

У нашому асортименті ви зможете без зусиль підібрати оригінальні гальмівні диски Ротінгер, отримати консультацію на тему властивостей і характеристик, а також вибрати відповідні колодки. Хочемо підкреслити, що робота з прямим дистриб'ютором марки - це не тільки справжність якості, а й офіційна гарантія на диски.

Запит по VIN