Почніть з вибору автомобіля:

Road House

Для продовження оберіть категорію товару

Товарна пропозиція марки Road House покриває практично всі автомоделі європейського ринку. Іспанська марка, насправді, досить давно займається виготовленням гальмівних колодок - дискових і барабанних. А з недавніх пір каталог іспанців поповнився і гальмівними дисками і барабанами. Важливим є те, що RoadHouse не йде в сусідні ніші (що часто дозволяють собі інші "імена"), а розвиваються і зростають в своєму товарному класі. Завдяки цьому продукти Рід Хаус якісно перевершили багато європейських брендів, при цьому залишаючись у привабливій ціні.

Ще одним визначальним фактором є власне виробництво. Як би парадоксально це не виглядало, але далеко не всі "виробники" в ЄС мають своє виробництво. Це завжди значущий фактор, що дозволяє модифікувати і покращувати виробництво на свій розсуд.

Всі компоненти Родхаус тестуються. При чому, не лише на динамометрі (як того вимагають європейські регламенти), а в реальних дорожніх ситуаціях. Одним з таких полігонів Road House знаходиться в Альпах, вельми складна ділянка з непростим рельєфом. Тому диски і колодки отримують стресові навантаження ще на етапі проектування.

Вся продуктова лінійка Road House сертифікована стандартом ECE R90. Це означає, що колодки і диски компанії демонструють ті ж властивості і характеристики, що й оригінал. При цьому, ціна на іспанські замінники буде в кілька разів цікавіше.

Від недавнього часу бренд є частиною концерну TRW, що вивело марку на новий якісний рівень.

Запит по VIN