Почніть з вибору автомобіля:

Відтепер в нашому спеціалізованому інтернет-магазині ви можете підібрати і купити оригінальні гальмівні диски, колодки і ремкомплекти супортів. Передусім, це окрема категорія продукції, яка для когось спростить вибір аналогів на користь властивостей стандартних колодок.

Що таке «оригінал» і чому ідея покупки оригінальних запчастин виглядає прибавливо? Відомо, що виробники автомобілів випускають не так багато витратних матеріалів для своїх моделей. Отже, гальмівні колодки і диски, фільтри і свічки запалювання, амортизатори і лампи - виробництво цього і багато іншого автобренди доручають стороннім заводам. Однак тут важливо пам'ятати, що рецептура і технічні характеристики розробляються штатом інженерів торгової марки. Тому оригінальна запчастина ніколи не буде копією існуючих на ринку аналогів. А з огляду на, що OE-продукт розробляється тим же конструкторським бюро, що і сама модель автомобіля, сума характеристик буде найкращим чином адаптована під технічні параметри транспортного засобу.

У нас є асортимент оригінальних гальмівних дисків і колодок для Audi, Bentley, BMW, Chevrolet/GM, Hyundai, KIA, Mercedes, Maserati, Toyota/Lexus, Volkswagen, Porsche та інших брендів.

Ціна на оригінальні запчастини більш ніж доступна завдяки прямій співпраці зі складами офіційних імпортерів в США і Європі. Те, що можна купити в авторизованому сервісі - ми запропонуємо за більш привабливою ціною.

Які характеристики оригіналу? Оригінальні гальмівні колодки - це свого роду компромісне поєднання властивостей, розраховане на середні навантаження. У нашому інтернет-магазині оригінальні комплектуючі займають особливе місце. Вибір оригінальних колодок і дисків - це беззапаречна перевага для тих, хто не хоче вникати в відмінності одних аналогів від інших, а також тим автомобілістам, які не мають претензій до штатної гальмівної системи.

Запит по VIN