Почніть з вибору автомобіля:

Motul

Для продовження оберіть категорію товару

Навряд чи варто особливо презентувати французьку марку олив і технічних рідин Motul (вимовляється з французькою інтерпретацією - Мотюль). Щоб уникнути ярликів ніби "безперечний лідер" скажемо, що бренд сильний і точно позиціонується в лінійці найтехнологічніших виробників у світі. Цікава історія. Спочатку компанія-власник марки Motul була американською (заснована в кінці 19 століття). Проте далі ринкова економіка і вплив супутніх чинників перевернули все з ніг на голову: американська головна компанія збанкрутіла, але вижила європейських філія, яка і викупила права на бренд Motul. Так родовід "переїхав" у Францію.
На сьогодні, французький виробник відомий, передусім, високотехнологічними мастилами: для скутерів і мотоциклів, цивільних автомобілів і автоспорту, а також для промислового застосування. Motul співпрацює з BMW, Porsche, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Honda, і це допомагає постійно удосконалювати свій продукт згідно технологіям авторинку, що динамічно міняються. Адже не секрет, що зміна системи уприскування палива, впровадження інновацій газорозподілу двигуна вимагають відповідного мастила. І в цьому завжди можна розрахувати на асортимент олив Motul.
Але не мастилом єдиним, як то кажуть. Люди, що розуміють значення слів "спецділянка", "апекс" і "слики" добре знають поєднання RBF600 і RBF660. Мова про модифікацію гальмівної рідини марки Motul. Це продукти для автоспорту, аматорського або професійного, проте французи роблять також і склади цивільних класів - DOT 4 і DOT 5.1, тобто, для повседневнего ужитку.
У нас вы можете замовити та придбати високоякісні мастила, а такое високоефективну гальмівну рідину Motul DOT 4, DOT 5.1
Запит по VIN