Почніть з вибору автомобіля:

HI-Q

Для продовження оберіть категорію товару

Sangsin – досить відомий гравець в просторі компаній-виробників запчастин. Гальмівні колодки та диски Hi-Q – це флагманські продукти концерну.
Родом з Південної Кореї, Сангшин насамперед формував асортимент під «вітчизняні» бренди: Ssangyong, Hyundai, KIA та інші. І до цього дня на моделях цих марок можна зустріти гальмівні колодки з логотипом Sangsin, встановлені на заводському конвеєрі.
Таким чином, маючи серйозний парк обладнання, доступ до технологій, а також серйозний досвід у виробництві фрикційних матеріалів, корейці виводять на роздрібний ринок марку Hi-Q. Під цією вивіскою криється широка гама гальмівних колодок – дискових та барабанних, а також - дисків та барабанів. По суті, Hi-Q стає представником того досвіду, який спеціалісти Sangsin напрацювали у процесі постачання на складальні конвеєри.
Незважаючи на цілком помітні стандарти якості, гальмівні диски та колодки Hi-Q позиціонуються як бюджетний замінник. Ціна на гальмівні компоненти Хай-Кью справді дуже демократична і часто нижча, ніж у середньому коштують аналоги рівня «оригіналу». Це значно підвищує конкурентоспроможність товарів Sangsin/Hi-Q на нашому ринку. Важливим плюсом є досить широкий асортимент: незважаючи на те, що марка – корейська, повна пропозиція дисків, колодок та барабанів покриває моделі корейських, японських, європейських та американських автомобільних брендів.
Магазин Tormozi.ua є офіційним дилером марки Sangsin/Hi-Q в Україні. Це означає, що у нас представлена ​​лише оригінальна продукція концерну, сертифікована за стандартом ECE R90.

Запит по VIN