Почніть з вибору автомобіля:

Friction Master

Для продовження оберіть категорію товару

Торгова марка Friction Master (Фрікшн Мастер) була заснована два з половиною десятки років тому в США, і відтоді розвивалася у напрямі гальмівних компонентів. Гальмівні диски, колодки, накладки - усе це було представлено різними серіями і формулами. Раніше марка була відома лінійками колодок Elite, Ultralife, Ceramic, які проте, робилися під брендом Morse. Пізніше, після купівлі концерном Bosch, стався ренейминг і ребрендинг, і на ринок де юрі вийшла Friction Master. Проте, досвід і технології залишилися колишніми.
Враховуючи історичні акценти виробника на американському ринку, асортимент марки в основному, покриває моделі ринку США: Chrysler/Dodge, RAM, Ford USA, Chevrolet, Pontiac, Acura. Ну і звичайно, досить широка пропозиція для європейських автомобілів.
У нашому асортименті представлені гальмівні колодки Friction Master серії Black. Це накладки бюджетної полиці, виготовлені за полуметалічною технологією, яка обіцяє стабільний коефіцієнт тертя і упевнену динаміку уповільнення у будь-яких умовах - від "холодного" гальмування до екстремальних ситуацій. При цьому ціна колодок досить демократична.
Запит по VIN