Почніть з вибору автомобіля:

Ferodo

Для продовження оберіть категорію товару

Торгову марку Ferodo, як розробника гальмівних колодок, дисків, датчиків, рідини і шлангів можна вважати лідером і трендсеттером ринку компонентів до авто і мототехніки. Заснована в 1897 році, англійська марка пройшла шлях становлення від скромної майстерні до великого світового концерну, з розгалуженою мережею заводів по всьому світу. Інженерний відділ Феродо, за час існування, пройшов усі еволюційні східці розвитку технології виробництва. Однією з перших розробок були гальмівні колодки на основі текстильної пряжі, пізніше - азбесту. На сьогодні компанія постачає органічні накладки, з мінімальним змістом міді, що відповідають усім актуальним екологічним нормам.
Щоб чіткіше уявити собі бізнес британського мегабренду досить знати по яких напрямах марка вважається лідером. Першим (і, можливо, найголовнішим) інтересом Ferodo є сегмент продукції "на конвеєр". Йдеться про виробництво і постачання "оригіналу" для багатьох автомоделей. Так, в якості ОЕ компонентів британські диски і колодки встановлюються на шасі Mercedes, Volkswagen, Volvo, Skoda, Citroen, Tesla та інших. Простіше кажучи, еталонні гальмівні компоненти для цих моделей робить саме Феродо.
Другим важливим напрямом концерну є виробництво колодок під private label. Це дуже популярний вид бізнесу, коли ти маєш популярну марку (відому, наприклад, в сегменті свічок запалення або гальмівних дисків), і хочеш вивести під цим же ім'ям і накладки стабільної якості. У такій ситуації Ferodo є прекрасним рішенням і професійним постачальником. Ну і, звичайно, третій шлях - це постачання запчастин під своєю маркою. При чому, британці відомі не лише аудиторії звичайних користувачів авто, але і в середовищі спортсменів. І скрізь англійці використовують свої власні розробки і новітні технології.
Таким чином, купівля гальмівних дисків, колодок, рідини Ferodo обіцяє досить високі експлуатаційні стандарти. Ціна на продукти британської марки є абсолютно прийнятною і орієнтованою на будь-яку кишеню. При тому, що характеристики можуть конкурувати навіть з преміальними товарами.
Запит по VIN