Почніть з вибору автомобіля:

DBA

Для продовження оберіть категорію товару

Гальмівні диски DBA (Disc Brakes Australia) - це вже не просто австралійський виробник гальм. Заснована більш ніж півстоліттю тому, спеціалізований постачальник високоефективних гальмівних компонентів перетворився зі світового лідера на трендсеттера в цій галузі. Що важливе, незважаючи на глобалізацію економіки, DBA зберегли виробництво гальмівних дисків в Австралії, а також тзалишилися виробником "високоефективних гальмівних дисків", не переходячи в інші товарні класи. Фабрика компанії знаходиться в Silverwater (Сідней), Новий Південний Уельс, Австралія. Парк устаткування здатний реалізувати високоточні доопрацювання, що дуже важливо в питанні виробництва гальмівного диску.
Асортимент марки досить широкий і орієнтований, в основному, на любителів активної вуличної їзди, аматорів від спорту, а також - професійний спорт. Це відкриває досить широкі можливості для автолюбителів купити високоефективні гальмівні диски DBA для будь-яких умов їзди.
Одна з їх фірмових технологій, по якій у всьому світі безпомилково впізнається продукція австралійського бренду, є розробка Kangaroo Paw (Лапа Кенгуру). Суть новації полягає в тому, що традиційні вентиляційні канавки замінені на перегородки ромбовидної форми. За запевненням інженерів марки таке рішення дозволяє значно прискорити рух гарячого повітря, і тим самим поліпшити охолодження гальма.

Запит по VIN