Почніть з вибору автомобіля:

Carlson - найбільший північноамериканський постачальник компонентів гальмівної системи. Якщо коротко, то Карлсон - це всі дрібниці для супортів, важливі і життєво необхідні. Це досить нестандартний профіль, оскільки постачальник не займається ані колодками, ані дисками, при цьому глибоко спеціалізується у всіляких елементах супорта.

Товарна пропозиція бренду вкрай широка і включає навіть позиції, які рідко зустрічаються. Завдяки цьому асортимент Carlson покриває значно більше автомоделей, ніж будь-який європейський конкурент. Це стосується практично всіх типів супортів - плаваючих і фіксованих, від бюджетних автомобілів до преміум і ексклюзивних версій.

Що відрізняє американську марку від відомих європейських виробників? Carlson вже давно відійшов від мети - забезпечити якість ОЕ. Це стало як само собою зрозуміле. Останні пару років продукція марки являє авторинку додаткові опції, яких немає в оригінальних компонентах. Наприклад, монтажний набір колодок Carlson - двошаровий (металева основа покрита прогумованим шаром). Ця опція знижує шум і скрипи під час гальмування.

В асортименті нашого магазину представлені товари Carlson:

- ремкомплекти гальмівних супортів

- монтажні набори колодок і барабанів

- напрямні (пальці) супорта

- поршні

Запит по VIN