Почніть з вибору автомобіля:

ATE

Для продовження оберіть категорію товару

Марка гальмівних дисків, колодок і супортів ATE навряд чи потребує особливої презентації. Заснована в 1906 році, компанія пройшла тернистий шлях становлення, як розробника і виробника. З 50-х років минулого століття АТЕ почала свою спеціалізацію в гальмівній системі.
З виходу на "гальмівний" ринок пройшло багато років, мінялися технології, закривалися і відкривалися фабрики конкурентів, модифікувалося регламентне законодавство. Німецькій марці вдавалося не лише залишатися на плаву, але і розвиватися досить інтенсивно. Поступово гальмівні системи, диски і колодки ATE "заходили" на конвеєри автозаводів, а також упаковуючись в коробки з "оригіналом". Окрім якості ОЕ, німці перші в Європі розробили і налагодили випуск керамічної формули колодок ATE Ceramic. Вони ж, одні з перших, почали виробництво і постачання слотированных дисків - серії ATE PowerDisc. У відмінності від ряду конкурентів, німецький бренд не розміщує виробництво на сторонніх фабриках - усі гальмівні компоненти виготовляються на власних потужностях, розташованих в кількох країнах світу.
На сьогодні гальмівні колодки диски ATE стали синонімом надійності і високого стандарту для компонентів гальмівної системи. Будучи постачальником рівня OE - німецькі запчастини вибирають автолюбителі, що не шукають компромісу в якості і ефективності.
Велика пропозиція європейського лідера галузі включає гальмівні супорта, диски, барабани, колодки, датчики зносу і гальмівна рідина. Вообщем, все те, що робить гальмування вашого автомобіля ефективним.
На сьогодні гальмівні колодки диски ATE стали синонімом надійності і високого стандарту для компонентів гальмівної системи. Яко постачальник рівня OE, німецькі запчастини обирають автолюбителі, що не шукають компромісу в якості і ефективності. Велика пропозиція європейського лідера галузі включає гальмівні супорта, диски, барабани, колодки, датчики зносу і гальмівну рідину. Взагалі, все те, що робить гальмування вашого автомобіля ефективним.
Що варто знати про асортимент товарів німецького виробника? У лінійці маркі є класична серія дисків і колодок - ATE Original. Це гладкі диски із захисним покриттям і органічні накладки. По суті, це базова класична серія, застосована до будь-якого авто. Окрім класики, АТЕ пропонує поліпшені компоненти - гальмівні диски з насічкою Power Disc: це рішення, що мають на поверхні хвилястим чином нанесені канавки. У категорії колодок представлена керамічна формула - ATE Ceramic. Що важливо пам'ятати - керамічні колодки АТЕ не рекомендуються виробником до установки на перфоровані диски та диски зі слотами, тільки на гладку поверхню.
Магазин Tormozi.ua є офіційним авторизованим продавцем гальмівних колодок і дисків ATE на українському ринку. Це означає справжнє походження товарів, великий склад і кращі


Запит по VIN