Почніть з вибору автомобіля:

Мастило для супортів

Textar

50 грн

Якщо ви, з якихось причин, не знайшли потрібний товар - телефонуйте 044 237 16 15 . Ми знайдемо те, що вам потрібно!

Оперативна доставка день у день

Товар підійде або повернемо гроші

Офіційні дилери

Консультації з експертом

Вирішуємо нетипові і складні завдання підбору

У цьому розділі сайту ви зможете порівняти, вибрати і купити гальмівну рідину для заміни у вашому авто. Великий вибір пропозицій усіх класів і стандартів, за помірними цінами дадуть можливість вирішити питання навіть непідготовленому автолюбителю.

Ми не тільки магазин - ми експерти в гальмівній системі, тому з легкістю допоможемо підібрати як гальмівну рідину, так і мастило (для направляючих супорта і протискрипні).

Гальмівна система завжди працювала в складних експлуатаційних умовах: високі температури і пил - все це впливає на нормальну роботу направляючих та поршнів супорта. При уявній простоті - мастило для вузлів гальмівної системи один з найважливіших чинників. Часто, автолюбителі або не дуже професійні сервісанти керуються принципом "використовуй все що є під рукою". Але ж важливо пам'ятати, що мастило для втулок - один з елементів супорта, який інтенсивно рухається - повинно бути стійким до нагрівання, не бути текучою при підвищенні температури і не роз'їдати гумові пильовики і ущільнювачі супорта. Повірте, практично жодна універсальна паста не відповідає всім цим умовам одночасно. Але - ви можете бути спокійні: якість пропонованого нами мастила не викликала нарікань в жодній професійній лабораторії.

Яку гальмівну рідину вибрати? Як розрізняються класи рідин?

Отже, нас чекає заміна і необхідно вибрати і купити гальмівну рідину, але ринок пропонує DOT3, DOT4, DOT5 або DOT5.1?

Вперше класифікували цю продукцію американці. Організація, що іменується DOT (DepartmentofTransportation) створила класи, і описали основні характеристики кожного з них. І, взагалі, не дарма. По порядку.

DOT3

DOT 3 - морально застарілий стандарт. Стійкий до температури до 250 ° С, але великим мінусом є слабка стійкість до вологи. Гальмівна рідина DOT3 швидко втрачає властивості, наповнюючись водою. Крім того, цей клас агресивний до гумових елементів.

На сьогодні рідко зустрічається даний продукт.

DOT4

DOT 4 - послідовник DOT3. Та ж гліколева основа, проте до складу DОТ 4 додані присадки, що підвищують стійкість до вологи. На сьогодні це штатний клас рідини для більшості серійних автомобілів.

DOT 5

DOT5 - на відміну від DOT3 / 4 - це силіконова основа. Вважається високоефективною формулою, оскільки не вбирає вологу. Гальмівна рідина DOT5 має більш високу температуру кипіння, ніж класи нижче.

DOT 5.1

DOT5.1 - своєрідний тюнинг рідини для повсякденної їзди (гліколева основа). Основний плюс стандарту 5.1 в тому, що значно знижена в'язкість субстанції. У підсумку, такий склад значно підвищує гостроту педалі.

Загальна порада з вибору. Для серійного авто класичним стандартом буде DОТ 4. Тому якщо ви ніколи не міняли гальмівну рідину і не знаєте, що заливали раніше - сміливо лийте DOT4. Або - 5.1, що дасть додаткові бонуси.

Запит по VIN